a
Biz Kimiz

Hakkımızda

Polat Kardeşler Cami İnşaat olarak 1987'den bu güne yüzlerce cami ve tarihi yapının restorasyon çalışmalarını ve inşaat çalışmalarını yürüttük.

POLAT

Polat Cami İnşaat

Polat kardeşler

 Polat Kardeşler Minarecilik ve Cami İnşaat Olarak 1987’den beri genellikle ege bölgesinde inşaat hizmeti veriyoruz. 30 yılı aşkın süredir süre gelen tecrübemizle hizmetlerimize devam ediyoruz.

Sektördeki gelişmeleri  talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan polat İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

İşimiz sadece minare ve cami üzerine yaptık başka hiçbir işle meşgul olmadık hayatımızı bu işe adadık her işimizi mevkisine göre maddiyata göre hiç bir zaman belirlemedik her koşulda en sağlamını en güzelini yaptık yapmayada devam ediyoruz. Yüzlerce eser yaptık hepsini anlımzın akıyla en güzel en sağlam sekilde teslim ettik bu bize yeter elhamdülillah.

Polat Kardeşler Cami İnşaat hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

inşaat
Hizmetlerimiz

Cami Minare Şadırvan Temelden İnşaatı

Hizmetlerimiz

Cami Minare Şadırvan Tadilatı

Hizmetlerimiz

Hasarlı Yapıları Yıkma Ve Güçlendirme

Hizmetlerimiz

Tarihi Yapı Onarımı Ve Restorasyonu